Ochrona betonu na medal – Złoty Medal Budma 2024

Ochrona betonu na medal – Złoty Medal Budma 2024

Złoty Medal Budma 2024 Dla Vetrofluidu!!! Miło nam poinformować, że nasz innowacyjny produkt – uniwersalny impregnat do betonu Evercrete Vetrofluid® – został uhonorowany Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2024. To wielki zaszczyt i potwierdzenie wysokiej jakości oraz innowacyjności naszego rozwiązania.

Złoty Medal Targów Budma jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży budowlanej, przyznawanym przez Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka z Instytutu Konstrukcji Budowlanych Politechniki Poznańskiej. Wyróżnienie to jest dowodem uznania dla naszej ciężkiej pracy i nieustających starań o rozwój innowacyjnych technologii.

Nasz produkt, Evercrete Vetrofluid®, został doceniony za swoje unikalne właściwości impregnacyjne, które skutecznie zabezpieczają beton przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu rozwiązaniu, obiekty budowlane mogą zachować swoją trwałość i estetykę przez długie lata.

Budma gold medalist

W imieniu całego zespołu Kensington Green Sp. z o.o., chcemy podziękować organizatorom Targów Budma za to prestiżowe wyróżnienie. Jesteśmy dumni, że nasza ciężka praca i zaangażowanie w rozwój wysokiej jakości produktów zostały docenione na tak renomowanym forum.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Budma 2024, gdzie będziecie mieli możliwość zobaczyć nasz nagrodzony produkt i porozmawiać z naszymi ekspertami. To także doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o naszych innowacyjnych rozwiązaniach i planach na przyszłość.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzacie. Oczekujemy na dalsze sukcesy i już teraz zapraszamy do śledzenia naszych działań na blogu oraz w mediach społecznościowych.

Nadal trwa głosowanie na laur konsumentów. Jeśli chcesz zdobyć rabat 10% na całe zakupy w naszym sklepie – Zagłosuj na Vetrofluid w konkursie konsumentów i użyj ostatnie słowo z komunikatu potwierdzającego oddanie głosu zaczynającego sie od słów “Dziękujemy za wzięcie udziału w głosowaniu!” jako kupon rabatowy Z góry dziękujemy.

Do zobaczenia na Targach Budma 2024!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Alex Bohdziewicz

Author url : go to url

Kensington Green logo

Nowe technologie dla branży budowlanej. Mikrocement, hydroizolacja, systemy naprawy betonu.

Mikro cement

© 2022 KENSINGTON GREEN, All Rights Reserved.

[]