Mikrocement w łazience – tylko 2 warstwy

Mikrocement w łazience – tylko 2 warstwy

Mikrocement w łazience

Mikrocement w kuchni, mikrocement w łazience, mikrocement w salonie. Skąd się wziął mikrocement i dlaczego.? Wystarczy włączyć pierwszy lepszy film science fiction na Netflixie i okazuje się, że przyszłość jest odlana z betonu. Nowoczesne wnętrza utrzymane są w minimalistycznym klimacie. Szare ściany, czarne dodatki…

mikrocement w łazience
Mikrocement w łazience – elegancki i praktyczny

Niestety odlanie nowej łazienki z żelbetonu jest co najmniej nie praktyczne. Co gorsza, może się okazać, że konstrukcja budynku nie jest w stanie przyjąć dodatkowego obciążenia.

Co w takim razie zrobić, by mieć nowoczesną minimalistyczną betonową łazienkę?

Rozwiązaniem jest mikrocement.

Mikrocement firmy Ecobeton to tak właściwie beton cienkowarstwowy, który można nakładać na wszelkiego rodzaju powierzchnie. Mikrocement na płyty kartonowo gipsowe, sklejkę, płyty OSB, MDF, laminat, beton, metal, gips, ceramikę a nawet szkło.

Oznacza to, że możesz mieć “betonową” łazienkę lub kuchnię nawet na 30 piętrze. Wszystko zależy od inwencji Twojego architekta lub dekoratora.

Mikrocement Ecobeton dostępny jest w ponad 400 kolorach.

Więcej o Kensington Green

Firma Kensington Green to przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych na rynek polski. Firma specjalizuje się w sprzedaży produktów pochodzących z USA, Włoch, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii, które są przeznaczone do budowy i wykończenia wnętrz.

Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów z branży budowlanej, ale również do klientów indywidualnych, którzy szukają nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań do swojego domu lub mieszkania. W ofercie znajdują się produkty, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie.

Kensington Green specjalizuje się w sprzedaży produktów do betonu oraz do wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się m.in. farby, tynki, gładzie oraz inne materiały wykończeniowe. Produkty te są ekologiczne i ekonomiczne w stosowaniu, co oznacza, że nie szkodzą środowisku, a także pozwalają zaoszczędzić na kosztach użytkowania.

Firma jest również wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów firm ECOBETON oraz ISOBELL na terenie Polski. Są to renomowane firmy specjalizujące się w produkcji materiałów budowlanych, które charakteryzują się wysoką jakością i innowacyjnymi rozwiązaniami.

W planach firmy jest rozszerzenie swojej działalności na rynki europejskie poprzez produkcję i eksport swoich produktów. Firma stawia na innowacyjność i rozwój, dlatego zawsze poszukuje nowych rozwiązań i technologii, które mogą przyczynić się do poprawy jakości życia i środowiska.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Alex Bohdziewicz

Author url : go to url

Kensington Green logo

Nowe technologie dla branży budowlanej. Mikrocement, hydroizolacja, systemy naprawy betonu.

Mikro cement

© 2022 KENSINGTON GREEN, All Rights Reserved.

[]